Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod »PES » Top krmiva

Top krmiva

The Whole Dog Journal je renomovaný americký kynologický časopis zabývající se tématy jako jsou výživa a výchova štěňat, výživa psů, výcvik a chování psů, psí senioři a jejich problémy. Okruhy zaměření jsou v podstatě výčtem všeho podstatného, s čím se chovatel a majitel psů potýká, proto je časopis celosvětově respektovaný a často citovaný. Již 17 let časopis sestavuje seznam Top Dry Foods, tedy každoročně obnovovaný přehled toho nejlepšího na trhu suchých krmiv vyrobených na severoamerickém kontinentu. Aby krmiva byla na seznam zařazena musí splňovat vysoké nároky na použité suroviny, jejich kvalitu, způsob zpracování a spoustu dalších podmínek.

 

 

Dog Food Advisor, což je americký server, který si dal za cíl poskytnout majitelům psů dostatek srozumitelných informací o kvalitě krmiv. Tvůrce a editor, Mike Sagman, je zubní lékař s adekvátním vzděláním v oblasti chemie a biologie, který není nijak spojen s „pet food“ průmyslem. Do hodnocení krmiv na Dog Food Advisor se pustil po vlastních fatálních zkušenostech s výběrem nevhodného krmiva. Jednotlivá krmiva hodnotí objektivně pouze na základě veřejně dostupných informací a objasňuje, co se skrývá za údaji o složení od výrobců.